vocodenigga

Co dělat když se napětí nedostane ke žhavení auta? (MB 207d)

Prosím o pomoc.. U vozu Mercedes-Benz 207d (1982) netočí, nestartuje.. napětí jde do startéru i do alternátoru, ale už nepokračuje do klíčku. Jak bych měl postupovat? díky moc.

Odpovědi
elkon

Zkontrolovat spoje. Může být přerušený vodič. Alternátor nemá se startováním nic společného, navíc, napětí nejde do alternátoru, ale z alternátoru. A pokud jde napětí do startéru, tak jde od klíčku, klíčkem startujete. Závada také může být ve žhavícím okruhu.