CobblíkCZ

Co dělat, když se mi nezobrazuje nabídka Start?

Zdravím,

mám Winy7 Professional a když mám zapnut Chrome, tak se mi nezobrazuje dolní nabídka Start.. Chrome je přes celou obrazovku, Start se zobrazí jen když zmenším Chrome.. Co s tím?

Děkuji

To nebude tím, je odškrtnutý a furt to samý :/ a F11 nemám

Odpovědi
gecco

Když okno Chrome „maximalizuješ“ (nikoli „zvětšíš“), překryje ti nabídku Start?
___
Přípakně klikni pravým na lištu a zvol Vlastnosti, odškrtni Automaticky skrývat hlavní panel…
😉

gecco

Pak zkus následující (zřejmě sis něco přenastavil):
Klikni na pravým lištu, zvol Vlastnosti.
V ´oušku´ Nabídka Start Přizpůsobit, Použít výchozí nastavení…