Co dělat, když otec nepošle výživné?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se to opakuje, můžeš podat trestní oznámení. Jinak nezbývá než prosit.

Další odpovědi
Edison

Podat návrh k soudu, který o výživném rozhodl?

zjentek

Začal bych postupným výraznějším snižováním obvyklých denních porcí jídla, než se situace změní. Hodně se dá ušetřit také na vodě a elektřině, pokud nad těmito komoditami začne člověk bádat!

V některých případech jsou podobné změny i ku prospěchu, hlavně u tý stravy, to byste nevěřila. ;)

Roman71

Kontaktoval bych příslušnou instituci a nechal si poradit jak v takovém případě postupovat. Promiňte mi tu reklamu, ale snad to bude k užitku oběma stranám.

Zdroj: https://www.va­sevyzivne.cz/

ivzez

Opět příliš brzy uzavřená otázka → snad si to tu ještě přečtete.

Je-li výživné stanoveno soudem, je možné se v případě
dlužného výživného s rozsudkem obrátit na exekutora.