Kai

Co dělat, když na počítači je out of range ? na pc..

Nejlepší odpověď
bolak

Najet do nouzovýho režimu a změnit frekvenci monitoru na původní hodnotu.

Do nouzáku se dostaneš tak že restartuješ PC, až ti naběhne paměť a ukáže se ti tabulka s disky tak zmáčkneš F8 a zvolíš „nouzový režim“.

Pak najedeš normálně do windows, dáš pravý tlačítko na plochu VLASTNOSTI>NAS­TAVENÍ>UPŘESNIT>MO­NITOR a nastavíš tam nějakou normální hodnotu. Třeba 60Hz.

Následně restartuješ PC a necháš naběhnout do normálního režimu.

A už se v tom nehrab :)