Co dělat, když na odpad nepomáhá ani krtek- hydroxid sodný?

Dobrý den, mám prtoblém s ucpaným odpadem. Zkoušela jsem i hydroxid sodný,ale nepomohl, tak nevím, co by mohlo pomoci. Když už se na 5 dní uvolní,další týden je zas ucpaný. Co s tím? Děkuji za odpověď..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zavolejte instalatera.Ten má nástroj a říká se mu péro.Je to pružina která by vašemu ucpanému odpadu měla pomoct.A existuje i přípravek který lze koupit v drogerii a jmenuje se stura facila.Tento přípravek je velmi silný a opravdu učinný.Mám s ním osobní zkušenosti.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud se ti trvale zanáší kuchňský odpad je jasné, že z počátku musíš použít řešení, co tu navrhovali jiní, ale nám ohromnýám stylem pomohl drtič odpadků. Hrozně jsem se na něj těšila a na jednu stranu se ho bála. Mám ho rok a úžasná spokojenost. Nemyslím, že bych tam naházela zbytky kuřete a cokoliv, ale prostě jen když splachuješ takový ten běžný talířek, tu tam zbyteček, který snadno ucpává odpad - úžasná věc, fakticky. Krom toho už nemám žádný kapající sifon, když do něj omylem stčíš hrnecem, který uklízíš - těsnění kolem drtiče je naprosto jiné a úžasné, blbu vzdorné, takže kuchyňská skřínka neplesniví!

jedině péro.Pokud bydlíte ve společném domě, stačí zpravidla ruční,dá se koupit v železářství. pokud v samostatném domě, volejte instalatéra.

Stříbrný

zahradní hadici zatlačíte za sifonem co nejdále do potrubí. Pak utěsníte utěrkou a natlakujete vodou. Pokud toto nepomůže je třeba další postup, třeba až výměna trubky.

to záleží jestly se to ucpává v sifonu a nebo v potrubí ale já jako instalater vysoce nedoporučuju žádnou chemiji narušuje to strukturu potrubí pokud problem nepřestává doporučuji zavolat instalatera

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.