miras

Jak na krtka.

Zná někdo spusob jak se zbavit krtka?

Odpovědi
tetadana

Pořiďte si kočku! Krtek se odstěhuje pryč – koček se strašně bojí.

standa

Chyťte ho do pasti (obvykle trubka 20–30 cm dlouhá, která má na každém konci dvířka, které se otvírají jenom dovnitř), kterou vložte do země do jeho pravidelné trasy…, otavřenou část trasy pak šikovně zatemněte, např. dřevěnými deskami, papírovým kartoném ap.

oprsal

Psa, který má lovecké geny. Když se na zahradě nějaký objeví, tak ho zlikviduje. Já mám labradora a mám od krtků pokoj.

KITY

MÁM DOMA 9 KOČEK A KRTKY MÁM TAKY MANŽEL HODIL DO ČERSTVÉHO KRTIČINCE MALOU PETARDU KTERÁ UDĚLÁ JEN HLUK.A KRTEK ŘÁDÍ U SOUSEDŮ NEMAJ RÁDI HLUK.A JÁ MÁM PĚKNOU ZAHRÁDKU.

čárlí

Nejjistější způsob na krtka je trabant. Pořiďte si Trabant, vemte hadici a napojte ji do výfuku a druhým koncem do krtčí díry v zemi a spusťte motor. metoda se mi stoprocentně osvědčila.
Jinak existují pasti, vykuřovací tablety a elektronické odpuzovače. Kromě odpuzovače jsem vyzkoušel vše, Účinek byl, ale nikoli ve všech případech. Nemá někdo praktickou zkušenost s elektronickým odpuzovačem?

Zdroj: vlastní zkušenost