Anneer14

Co dělat, když mobil nelze zapnout a jen vibruje?

Dobrý den,
Mám mobil samsung galaxy mini 2,který mám asi tak rok a půl.Včera jsem se chtěla na něco na mobilu podívat ale mobil se z ničeho nic sám od sebe vypnul a začal vibrovat.Vyndala jsem baterku ale jak jsem ji vrátila zpět mobil začal znova vibrovat a nešel zapnout.Na noc jsem baterku vyndala a nechala být,ale ani to nepomohlo.
Mobil mi před týdnem spadnul na zem a malinko prasknul displej tak nevím jestli to není tím jak mi spadnul.Nevím co s tím,ale brzo to vidím na nový telefon.

Odpovědi
T3NY

Doporučuji ti z jiného telefonu zavolat tvému operátorovi, já si myslím, že tě s tím pošlou do nejbližší pobočky.