robosobo

Proč se mi sám zapíná mobil?

Dobré odpoledne (den,noc). Mám menší problém s mobilem, stále se mi zapíná když ho vypnu (asi tak před pěti minutama se to stalo zase… Nevíte proč? PS.: Mám LG GS290Cookie Fresh
Doplňuji:
Vyjímám vyjímám… a hle! už se to nezapne! Díky beer… Ehm, šroubovat by se mi nechtělo a voda se tam nikdy nedostala

Nejlepší odpověď
beer

Ještě než začneš šroubovat, zkus nejprve na několik vteřin vyjmout baterii.
Tento jednoduchý fígl mnohokrát pomůže.
Dej vědět, jestli se zadařilo. ))

Další odpovědi
anonym

Dostala se do něj voda, vlhkost? Jestli ano, tak oddělej kryt, odšroubovat vnitřek, vzít chumáč vaty, otřít zkorodovaný povrch z plošných spojů, tak i v blízkosti tlačítka zapínání. Pak vzít nový chomáč vaty na špejli nebo něco co prodávají na čištění uší, navlhčit zlehka olejem nebo to co se používá jako leštidlo na nábytek – Diana, přetřít zelené části plošných spojů. Zašroubovat, zaklapnout kryty, zapnout, vypnout. Kdyby se do mobilu nedostala nikdy voda, je to závažná chyba v součástkách – hardwaru a toto se nevyplatí opravovat, jen v rámci reklamace.
Ke šroubování stačí šroubováček upravený na šířku cca 2mm, i když jsou použity šroubky s hvězdicovým zářezem Torx.

http://listen­.di.fm/public5/e­urodance.asx

Zdroj: mms://72.26.204­.13:80/eurodan­ce

beer

Díky za reakci a hlavně, že to pomohlo !!

www

Jsem rád, žes reagoval. Taky mne to zajímalo, protože jsem se s takovou závadou zatím nesetkal.
A zase jsem o něco chytřejší 😁