dust8

Co dělá kanibal z kmene bez kterého se neobejde, když přemýšlí nad tím být vegetariánem?

Jí jen kůže s hodně zeleninou, aby se neřeklo?8-)

Nejlepší odpověď
Drap

ostatní ho udělají na smetaně

Další odpovědi
Rocker

Kanibalové jedí to,na co jsou zvyklí.Nenapadne je vymýšlet nesmysly jako vegetarianství.

elkon

Bláboly.

Rokio

Kanibalové snědli člověka, pokud byla opravdu velká nouze. Jinak jedli normálně jako pravěcí lidé nebo domorodci z Afriky (např. Křováci a Pigmejové). Byli to lovci a sběrači.

Tohle mi říkala učitelka ze základky.