Avatar uživatele
juie

Co dáváte psovi či jinému…

mazlíčkovi jako pamlsek ( jakému zvířátku jestli suchary jaké)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10 před 4429 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Mám jorkšírka a pamlsky mu kupuju ve zverimexu – např,kuřecí froliky,různé tyčinky,sušené kuřecí maso,piškotky,někdy mu dám i „lidský“ piškot.Oni Ti poradí.......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Piškoty, to bývá oblíbená lahůdka. Většinou se nosí po kapsách ty kulaté, ale „efekt kosti“ zase vytvoří cukrářské.
Jeden z mých psů ale moc rád baštil klasické dia suchary. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

kocourek měl včera kousíčky upečené krkovičky,
dnes jsem pekla vinnou klobásku a tu on nemá rád..
jinak žádné pamlsky nebaští jako jiné číči, jen kapsičky, granule, vařené, nebo pečené maso, někdy rybičky ve vlastní šťávě..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

pejskům se často dávaj piškoty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Psům většinou piškoty, zbytek rohlíku nebo chleba, co mi zbyde od párku. Nebo kousek sýra. Slupnou téměř vše 🙂.
Kočky jsou mlsnější, těm občas kousek syrových jater nebo kousek masa od oběda. Ne kořeněného.
JJ. zapomněla jsem. Rybičky jim také někdy dávám. Psi je milují. Kočky si dají také 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Psům nejčastěji piškoty. Nebo koupím ve zveráku sušené plíce, krky nebo kuřecí pařátky.
Když si mužský dělá sulc, tak mi dává kosti. Obírá je stále méně a méně 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já dávám hlavně piškoty, ale když zajdu do zverimexu, tak sem tam koupím sušené ryby v pytlíku, sice to moc nevoní, ale jak psy, kočky, a dřív i potkani se mohly utlouct.. Jinak rybičky ve vlastní šťávě kupuji hlavně zvířátkům na vánoce, proto dva psy a sedm koček toho přeci jen zbaští, a to by mě asi za chvíli přivedli na buben.. Zajímavé je, že jeden můj kocourek nechce granule, tak mu kupuji konzervy a ty granule mu matlám do toho, ani hlad ho nedonutil, aby je snědl samotné, zrzek jeden..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek