smutnydrak

co chci říct?… proč žerete prasata a pes vám zvedá žaludek?

Doplňuji:
Draky nejíme proto,nebot máme dostatek Lososů…a pro panáčka…vím jak se dostal pes k člověku a proč.....a kdyby jsi se zamyslel trošku tak ti dojde o co mi jde…psi nežeru až na dvě ochutnávky…ale všichni píšou jak je pes citlivý jakou má duši a jaké má psí oči atd atd…ale na prase se hledí jako na odpad ikdyž je inteligentnejší jako pes… prostě je to divné… bud budu jíst vše a nebo jenom zeleninu… kdo komu dal právo určovat že tvor je potravina?

Nejlepší odpověď
Terryle

V tom případě nevím, proč to řešíš. Máš svůj názor, fajn, já ho beru a respektuju, ale muselo ti bejt jasný, že se na tebe naprostá většina lidí sletí.
Prostě v naší kultuře je pes brán skoro (někdy úplně) jako člen rodiny, a členové rodiny se nežerou, finíto. Nehledala bych v tom pokrytectví, prostě to tak je. Konvence, daný tisíciletíma, budeš těžko měnit, jsou v lidech ukrutně hluboko. Neřeš pěkný oči a inteligenci, je to ve společnosti.
Všecko maso jíst nebudu – psy a kočky jíst nebudu, protože mi to přijde divný. Navíc pes smrdí :))) (i když to prase taky, a jak). Ale stejně tak nejím některý druhy zeleniny, protože k nim mám z různejch důvodů odpor. Není to fuk? Důvod jako důvod. Názor jako názor. Ať si každej promězamě dlabe, co chce – ale pokud jde proti proudu daný společnosti, nemůže čekat moc pochopení.

Nemůžu si pomoct, ale přijdeš mi jako agent provokatér – hodíš kontroverzní otázku, na kterou byla předem jasná odpověď, a pak začneš oponentům kázat, jak jsou omezení a pokrytečtí… :o/ nehledě na to, že pak dalšíma nesmyslnejma otázkama plevelíš fórum.

Další odpovědi
Losos

Otázkou je, proč nikdo ještě „nežere“ draky ..

Jahoda

Já tedy nežeru. Jak jste na tom Vy, netuším…

Pes je domácí mazlíček a když se s ním mazlíme a následně ho máme mít na talíři… Prase se zabíjí odjakživa. Kdo se mazlí s prasetem, taky ho nesní, až ho bude mít naservírované na talíři…

SinceX

Přepíšu to znova:

Sežral byste člověka, či opici? Vždyť je také blíž k člověku…myslíte co píšete?
Omlouvám se za drzost, ale tohle nemůže myslet dospělý člověk vážně..

K otázce:
Pes je od toho aby hlídal, pokud jste četl pár článků, o době kamenné, tak je to tam dobře vysvětlené, co se týče prasete, myslíte, že by vás hlídal? Silně pochybuji, prase je od toho aby se jedlo..;)
Doplňuji:
Děkuji, myslel jsem, že se komplimenty dělají ženám a ne chlapům, ale jak myslíte „dráčku“ :D Proboha, zamyslete se..;)

chucky

Zvedá se mi z vás Smutný draku žaludek.
Doplňuji:
Máte stupidní otázky, co odporného napíšte příště?
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/16117

anonym

Zcela jistě existuje číslo,tedy diagnozy,které
by ti velmi,velmi sedlo.