Mirdas

Co celé dny dělaly samičky pračlověka ?

Když ještě neuměly mluvit ?;-)

Nejlepší odpověď
iceT

Staraly se o oheň,vařily a hlídaly děti,vyráběly užitečné věci,na kokotiny nebyl čas.Mluvit sice neuměly,ale nějakým způsobem se dorozumívaly posunky a zvuky.

Další odpovědi
anonym

Přečti si Lovce mamutů od Ed. Štorcha. Tam je to nádherně popsáno!

Klára K.

Žvýkaly kožešiny, staraly se o potomky, vyráběly různé věci,..
Měly toho na práci docela dost, a komunikovat samozřejmě uměly, akorát se to nepodobalo té dnešní lidské řeči.

arygnoc

to čo všetky samičky – pili krv samčekom. 😉

;-Q

gecco

😉
Neměj obavy – holky si pokecaj, i kdyby byly němé, hluché a slepé…
😉

zjentek

úplně to samé, což se dneska zvrtlo v shopping ;q

pepe88

Měli sraz V Dance Hall Opolany.