FlAsh_7

Co byste změnili na současném systému?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Odstranit socialistické prerozdelovani a moc neziskovek, dokonce zahraničních.

Další odpovědi
df

  1. Zrušení imunity pro politiky a jejich odvolatelnost na základě petice.
  2. Odvolatelnost pro soudce a trestní odpovědnost jako pro ostatní zaměstnance.
  3. Změna daňového systému, kde by jednou zdaněné peníze se již vícekrát nezdanovaly.
  4. Zakládání státních firem. Jestli chce stát peníze, ať si je vydělá, ať je neždíme z občana několikanásobným zdaňováním jedněch a těch samých peněz.
  5. Zahraniční firmy podnikající v ČR platit daně v ČR
  6. Přísný zákaz výroby jiných potravin, než bio. Žádné éčka a uměliny.
  7. Záruka na nové zboží minimálně 5 let na vše. Kdo chce vyrábět, ať to dělá kvalitně. Žádné šmejdy

Atd atd

Edison

Na jakém systému? Systému čeho? Systém otevírání dveří? Nebo systém prodeje vstupenek?

Další, co není schopen napsat otázku!!!

Hufnágl

V jakém systému? Tady nebo někde jinde?

dudu

Zkušená bordelmamá radila služebně mladší kolegyni: „když se ti přestanou hýbat kšefty nikdy nestěhuj postele, ale vyměň ku.vy“!

jáára

Windows 10 Insider mi celkem vyhovuje.

zjentek

Státní systém? Tak třeba já bejt podnikatel, tak ZATRACENĚ makám, abych mohl lidem ZAPLATIT PEŇEZI!!! Přece nic jiného si NIKDO nepřeje více. Ale nejsem, takže nezměním. D;

Rokio

  1. snížení platu politiků a jejich benefitů (+omezení imunity pouze na projevy)
  2. ať jde největší česká menšina pracovat
  3. ti invalidní důchodci, kteří mohou pracovat, musí chodit do práce

DoTazatel

Asi jenom úplně všechno.

Fromu vlády, způsob politikaření, ekonomie, školství, výchovu, pochopitelně i zákony, společnost a mravy, normy, aby funkce a posty zastávali ti, kdo se v tom vyznají, a kteří si to zaslouží, aj. (ale to co jsem uvedl spolu vzájemně souvisí). Něco funguje, něco ne, ale v každém oboru je něco, co jde zlepšit (a co tam funguje zcela špatně).

Kryšpín

Změnit názor velké části národa na poudačky politiků za dobu 75 let a rovněž do dalších let.