DaniSimk

Co byste si vybrali k patnactinam??? Ipad(tablet) Iphone5(mobil)???

Doplňuji:
Toto je pro Kelt: At chceme nebo ne spolecnost proste je rozdelena do vrstev. A podle me je to do jiste miry spravne protoze by nebylo fer kdyby clovek s vysokoskolskym titulem a s nadprumernou inteligenci pobiral stejny plat jako clovek s podprumernym nebo primnernym iq koeficietem. Nikoho nim nezahazuji ale proc bych si mela porizovat nejlevnejsi mobil na splatky kdyz si mphu dovolit ten drazsi??? P.S. Mercedes chtit nebudu jeden uz doma mame :-*

Nejlepší odpověď
Kelt

Opravdu žasnu nad ubohostí tohoto světa, nebo aspoň této společnosti. Mnozí lidé, i když usilovně pracují, aby uživili rodinu a zajistili jim základní potřeby, kteří počítají každou korunu a kteří ani nemohou jet na dovolenou a koupí si nejlevnější mobil na splátky a naproti tomu má patnáctiletá holka starosti, kterou věc si koupí. Není to osobně přímo na Tebe, tak se nečerti. Aby byl někdo IN musí mít výrobek v hodnotě kolem 10 000 Kč. Mnozí lidé ani tolik peněz nevydělají za měsíc, je vidět, že máš bohaté rodiče. To budeš chtít k osmnáctinám Mercedes nebo Ferarri? Asi bych měl tvé rodiče požádat o zaslání obdobné částky na vlastní účet, když neví, kam dát peníze.
Doplňuji:
Reaguješ přesně jak jsem čekal. Stejně vím, že jsi to nepsala sama, ale pomáhal Ti někdo z rodičů. Tak , mám vysokoškolské vzdělání a tím pádem i nadprůměrné IQ, i když nehodnotím člověka podle tohoto. Vzdělání vůbec nesouvisí s tím, kolik vyděláš. Ne vlastní vinou , firma šla do konkursu jsem musel odejít s dobrého zaměstnání, v dalším snižovali stavy. Pracoval jsem přes agenturu, která dostane za každého člověka peníze, ale je pro ně lepší najmout si nové lidí, aby měli zase zisk.
Když se cítím, že na práci nemám, tak jí nebudu dělat, ale když jsem ochoten dělat nějakou práci a oni mi řeknou, jak by to vypadalo, takovou práci přece nemůžete dělat, máte na víc. Když mi několikrát osobně slíbili, že mohu nastoupit a pak to bez vysvětlování zrušili, co pak? Dříve rozhodovali komunisté, kdo na jaké místo má nastoupit, ale každý měl práci. Dnes rozhoduje nějaký „darmožrout“ o tom , kdo kde bude dělat a to pouze na základě nějakých základních informací v CV a krátkého pohovoru. Jak by se Vám líbilo probouzet se s takovými pocity, že Váš talent, nadání vzdělání je nanic, že se nemůžete uplatnit?
Äle pochybuji, že Vás toto zajímá, to jen na vysvětlení.
Je vidět, že jste nerozhodná, že nevíte, co si vybrat a že potřebujete pomoc rodičů.
Já jsem už 15 letech chodil na brigádu, abych si vydělal peníze. Teď se marně snažím najít práci. To je chyba ve mně? Já mohu za krach podniku?

Další odpovědi
Hamon

Merkur nebo Velkou knihu vystřihovánek ABC.
Doplňuji:
V Albánii mají Mercedes čtyři z pěti řidičů, mít Mercedes za takovou výhru nepovažuju. Maybach nebo Maserati, to je jiná káva. Ale osobně preferuju Land Rover Defender – sice daleko levnější, daleko více spartánský, ale pro mne jedno z nejlepších aut.

Kroupič

K patnáctinám už bych uvažoval o krabičce gum. Dnešní mládež je velice vyspělá :D

ten který je

Knihu od Julese Verna,stavebnici větroně z balzy.

Doomik

Tablet

anonym

ani jedno pokud chceš své rodiče svléknout z peněz a pořádně ty držgrešle pumpnout o co nejdražší věc … jen ať solej no ne ? 😁 celej den tě nutí najít si práci tak jim to pořádně vytmav! chtěj telefon VERTU a s ničím levnějším se nespokoj 🙂