Avatar uživatele
dust8

Co byste se chtěli naučit?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Více cizích jazyků. Dopilovat angličtinu – dlouho jsem nehovořila, takže mám výpadky. Chtěla bych umět krásně malovat obrazy, ale tyto vlohy asi v sobě nemám. A ráda bych se naučila krasopisu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Vzhledem k okolnostem a mým možnostem, už nic ;D
Jinak 2 světové jazyky (jeden se mi líbí, druhý by byl užitečný).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-byste-se-jeste-chteli-naucit

Už jste se ptal, ale odpověděl jen jeden uživatel.

Vzpomněla jsem si na slova spisovatele R. Fulghuma „Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/19831-robert-fulghuma : „Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučial v mateřské školce.“

Základní návky, postupně jsem zlískala další vědomosti či znalosti, zvládla jsem těsnopis, psaní na mechanickém psacím, elektrickém, elektronickém stroji a klávesnici. I když kvůli pochroumanému malíčku na pravé ruce je mně desetiprstová metoda na obtíž. Z toho plyne jednou kpřání, zvládnout psát bez chyb na klávesnici.

Jinak nic konkrétního, ale obecně, stále se učit z knih a ze života. Pochybovat, protože to znamená, myslet. .

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Naučil jsem se vše, co jsem potřeboval a co jsem chtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Chtěl bych umět rychle kompletovat, abych nemusel v práci pouze špičkovat, když není co na špičkování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Štípat kamenné nože

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Naučit asi už celkem nic. Teď už jen se snažit, abych nezačala zapomínat to, co umím a vím. Jinak mě dodnes mrzí, že mi rodiče v dětství nedovolili hudební školu – klavír.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Chtěl bych být čarodějem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Létat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Řídit, nikdy jsem to nedokázal. Dokonce mi v autoškole řekli, že mi vrátí peníze, když už se nikdy nebudu pokoušet řídit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Chtela bych se naucit poslat nekoho slusne do haje!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek