dust8

Co byste se chtěli naučit?

Nejlepší odpověď
Malvína

Více cizích jazyků. Dopilovat angličtinu – dlouho jsem nehovořila, takže mám výpadky. Chtěla bych umět krásně malovat obrazy, ale tyto vlohy asi v sobě nemám. A ráda bych se naučila krasopisu.

Další odpovědi
da ny

Vzhledem k okolnostem a mým možnostem, už nic ;D
Jinak 2 světové jazyky (jeden se mi líbí, druhý by byl užitečný).

annas

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-byste-se-jeste-chteli-naucit

Už jste se ptal, ale odpověděl jen jeden uživatel.

Vzpomněla jsem si na slova spisovatele R. Fulghuma „Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/19831-robert-fulghuma : „Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučial v mateřské školce.“

Základní návky, postupně jsem zlískala další vědomosti či znalosti, zvládla jsem těsnopis, psaní na mechanickém psacím, elektrickém, elektronickém stroji a klávesnici. I když kvůli pochroumanému malíčku na pravé ruce je mně desetiprstová metoda na obtíž. Z toho plyne jednou kpřání, zvládnout psát bez chyb na klávesnici.

Jinak nic konkrétního, ale obecně, stále se učit z knih a ze života. Pochybovat, protože to znamená, myslet. .

elkon

Naučil jsem se vše, co jsem potřeboval a co jsem chtěl.

Rokio

Chtěl bych umět rychle kompletovat, abych nemusel v práci pouze špičkovat, když není co na špičkování.

Drap

Štípat kamenné nože

GM

Naučit asi už celkem nic. Teď už jen se snažit, abych nezačala zapomínat to, co umím a vím. Jinak mě dodnes mrzí, že mi rodiče v dětství nedovolili hudební školu – klavír.

Disraeli

Chtěl bych být čarodějem.

Emefej

Létat.

Lotr2008

Řídit, nikdy jsem to nedokázal. Dokonce mi v autoškole řekli, že mi vrátí peníze, když už se nikdy nebudu pokoušet řídit.

cappuccino

Chtela bych se naucit poslat nekoho slusne do haje!!