dust8

Co by se mimozemšťanům líbilo a nelíbilo na Zemi?

Odpovědi
Rokio

Třeba podmínky k životu na Zemi. Pro ně by mohly být nepřijatelné.

zjentek

Já myslím že by se jim líbily naše baby, JAKOŽE HODNĚ! A na to bacha, jako!

cappuccino

Myslim, ze by se divili, proc mame nejake hranice mezi staty a tak malo pristavacich ploch pro vesmirna telesa.
A asi by se jim libily ty roztomile stavebnice mrakodrapu ve svetovych velkomestech a nepochopili by, proc se tam lide tisni, kdyz jinde jsou volne plochy k ziti!

Rokio

doplnění odpovědi: Že by se jim nelíbili.