Co by na to řekli rodiče ?

Můj kamarád, mi přiznal intimní záležitost a bojí se aby mu na to nepřišli rodiče. Co by mu asi řekli kdyby zjistili, že onanuje ? Je mu 12 let -_-
Předem dík za odpovědi. A adminům i vám se omlouvám, že je to takové divné téma ... :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Je to normální, asi by mu neřekli nic, pokud to nebude dělat veřejně. Záleží na rodičích, víře a dalších vlivech.

Další odpovědi:

Zlatý

Nevim proc by to melo...adminum vadit je to normalni zalezitost dospivani ..delaji to jak divky tak i kluci a vsichni bez vyjimky ....(pokud nejsou nejaci zvlastni )...
Co by mu na to meli rict ....asi jak kteri rodice nekteri jsou normalni a sve potomky pouci o vcelickach a kvetinkach tedy o problematice sexu a jeho nasledcich ....jini na to nemaji a nechaji to na skole ..tam se clovek stejne dozvi kulove ..atak pak zde chodi nezletilci ...a ptaji se napriklad od kolika let muzou spat s klukem ci holkou ...nebo otazky zdravotniho charakteru nasledkem nechraneneho pohlavniho styku a take vlastne ty hloupe otazky ....jsem tehotna ?...
na vine jsou vetsinou jak rodice tak deti ale vetsi dil prisuzuji rodicim ...prave kvuli tomu ze sve potomky neinformuji a nechavaji to na skole a internetu ....

Pokročilý

Kdybych zjistil, ze muj syn onanuje, tak bych vzal dve cihky a plesk pres koule !

Ihned by ho to preslo

Pokročilý

Takže ty. ty ty ty.
Ne, co by měli asi. "Hold nám ten chlapeček vyrostl. A co to dělá?" Na to je jiná přece. Ale on nemůže ještě, tak to musí hold dělat tímto způsobem.
Spíš nic, pokud neleží zrovna na holce. Nebo dnes i na klukovi. Nebo ještě něco jiného. Je to lidské ne? A v tom věku asi více je takových. To záleží na těch rodičích.
"Takže chlapče až si to doděláš nebo dostříkáš, tak si umyj ruce a přijď se navečeřet."

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.