Rokio

Co by měl umět a jaký by měl mít osobnostní profil vzdělanec, pokud nemá vysokou školu?

Jestliže někdo nemá na vysokou, tak co by měl znát a které by měl mít vědomosti a dovednosti, aby ho ostatní považovali za vzdělance?

Odpovědi
elkon

Člověk, který se stále chlubí maturitou (která je mu stejně k ničemu), by tohle měl znát. Stačí mít všeobecné znalosti, pokud nevíš co to je, tak ze všech oblastí života, např. vědy, přírody, sportu, historie a techniky, aspoň nějaké znalosti.