dj.david1234

Co by kdyby…? 2. alternativa

Co by kdyby Německo vyhrálo 2. Světovou válku?
Jak si myslíte, že by dnes vypadal svět?
Byl by vůbec ještě?

Nejlepší odpověď
Pájo

Byli bychom s velkou pravděpodobností součástí III. říše, podřadné lidské rasy by byly vyhlazeny (nebo zotročeny) …minimálně v Evropě by vládla „nadřazená árijská rasa“…

…a nebo taky ne…

Další odpovědi
Drap

Nebyli by jsme, byl připraven plán na částečnou likvidaci a částečné vysídlení do Ruska jako levná pracovní síla.

led

Teória: ak by Nemecko vojensky vyhralo 2.svetovú vojnu, proti komu?, hospodársky by ju aj tak prehralo. Devalvácia meny, zničené hospodárstvo, nedostatok odborníkov a pracovných síl… Takže by muselo prijať ekonomické podmienky ekonomicky silnejšej koalície.Akousi náhodou by Vodca národa tragicky ukončil svoj život, fašizmus a nacionalizmus by pomaly strácal na zmysle a sile a Nemecko by sa pomalou cestou poberalo k ídeám angloamerického kapitalizmu, akejsi Globálnej nadnárodnej menovej únii.
Podrobeným národom by sa postupne umožnila akási „samostatnosť“ v rámci Veľkého Nemecka (viď dnešná Európska únia a jej diktát)