DaiWoman

Co by jste udělali.....

Co by jste udělali kdyby jste vyvolávali duchy a nic se nedělo a pak by jste viděli někoho hodně podobného tomu co jste vyvolávali a pak by jste zjístili že si z vás někdo střílí?????

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nezbylo by mě nic jiného,než se zasmát vlastní blbosti!

Další odpovědi
Syd

Byla bych ráda, že se sranda povedla. O to přece při vyvolávání duchů jde, ne?

Drap

ASi bych duchy nevyvolával, ale kdyby přece, tak by mě to pěkně pobavilo

kapka

Ze mě si před chvílí vystřelil noťas. Psala jsem jednu odpověď a najednou se rozjela sama od sebe řada středníků, dokonce zastavovala a zase se rozjížděla. Když jsem to smazala, tak se to zase napsalo. Duchové v PC, to mi ještě chybělo, říkala jsem si. Copak mi asi chtějí? 😁
No, byla seklá klávesa… Ale užila jsem si aspoň trochu toho tajemna.
Na PC se za to nezlobím. 🙂