Petra09

Co by jste rekli ze je clovek ktery ma mamu cikanku a tatu napul bilyho? Je to uz cikan nebo jak se nazyva?

Doplňuji:
no myslim na trictvrte

Nejlepší odpověď
Damiana

Myslíš jako čtvrbílej nebo třičtvrticikán? Je to Cikán, bezpochyby. Geny se nezapřou a ty cikánské jsou bohužel dost silné. Co teprve, až se začne sám rozmnožovat!

Doplňuji:
Jestli s ním chceš chodit (nebo už dokonce chodíš) a takhle naivně se „utěšuješ“, je to marné. Počítej s tím, že s Tříčtvrťákem nikde neuspěješ. A hlavně ne u rodičů.

Další odpovědi
Illines

Tak at si to dotycna uzije,Damiana ma pravdu!

briketka10

Damiana má pravdu, nevím jak se jim říká, ale mám jich tady plný dvůr obojích a jsou všichni stejní..
myslím chováním ☹
nechtěla bych ani jednoho..

pizlicka

je to clovek.proc to pitvas?jedinec­ny,neopakovatel­ny vytvor ve vesmiru.jako kazdy jedinec.

Michal Kole

Já proti romům nic nemám. Určitě se mezi nimi najdou i ti co se chovají stejně jako bílý. I mezi bílýma jsou jedinci, který jsou „problémový“.