Heřman

Co budete dělat o prázdninách?

Nejlepší odpověď
anonym

Co další ho.

Doplňuji:
Zatím mi prázdniny ještě neskončily a tak je využívám ke svým zálibám. Na dovolenou nikam nejedu, ale jezdím pravidelně do Přelouče a nepravidelně do Prahy.

Další odpovědi
salsa verde

Co další ho.

Doplňuji:
Budu dělat pořád to stejné co dosud.

Ar

Budu v ČR.

Letos to vypadá na maltu.

Babe

Budu v ČR.

Deli

Co další ho.

Budeme letos jen v ČR a místo zahraniční dovolené si vybudujeme nový komín a kotelnu… Jinak doufám, že budu s dětmi užívat zahrady, procházek, koupání…

anonym

Budu v ČR.

Lukasy

Co další ho.

Nic protože žadne nemám.

RyuzakiKate

Budu v ČR.

Možná nějakou výlety, to se ještě uvidí… Jinak si plánuji pomalu vypracovávat maturitní otázky, abych příští rok nešílela a byla zase o několik kroků napřed před svými spolužáky. Samozřejmě chci také přečíst spoustu knížek, na které nebyl přes rok čas, a také trénovat malování :)

honza19hk

Co další ho.

Doplňuji:
Já je strávím pracovně.musím vytrhat 600 pařezů z ovocného sadu a zbourat starý kravín a portálový jeřáb.