Poklička

Co budete dělat o prázdninách?

Nejlepší odpověď
anonym

Nakvartýruju si sem násilím mamku, abychom byli chvíli spolu, trpí utkvělou představou, že by otěžovala a budu se o ní starat, bezkompromisně ji vyštvu na lehátko ven prod slunečník, budu ji připravovat samý zeleninový a ovocný jídla, to může protestovat, jak chce, udělám ji masáž páteře, to bude taky protestovat, a pak jen samý holčičí věci, manikuru, pedikuru, hezky ji ostříhám a taky ji budu nutit, aby si semnou povídala aspoň do devíti večer, protože vím, že chodí spát se slepicemi, asi vymyslím i další mučení, budeme jezdit na návštěvy a vezmu ji do hezký restaurace, tam se to zvrhne, určitě si poručí vepřový, nebo hovězí, já na protest jen salát a koupím vínko a budeme koukat na filmy, který si vybere sama a hlavně budu šmírovat, jestli zas nehulí někde za rohem.

Další odpovědi
marci1

Užívat si slunce (možná), vody a vzduchu. 🙂

honza19hk

většinou makat.

Supermáán

Do 22 budeme doma a pak jedeme na týden do Německa pak jedu na týden na tábor a pak jedu na týden do Chorvatska ;)

nonnel

Budu si užívat důchodu. Co ty?

Mc Merkurion

mě čeká MALTA a ZLATÉ PÍSKY