Co asi by řekli pracovníci palírny alkoholu tomu kdo by si tam přišel s prosbou o vypálení cédéčka ze zálohy originálu?

Obrázek: https://pixaba­y.com/cs/irsko-midleton-jameson-1568672/

Palírna irské whiskey Jameson.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Šli by se podívat, jestli jsi jim někde za rohem nenavrtal trubky od palírny a nenasával.:-)

Další odpovědi
zjentek

Těžko odhadovat. Asi by se moc nedivili, protože tito lidé moc dobře vědí, že „kořka“ se dá vypálit prakticky z čehokoliv.

dubraro

Takový velký podnik jistě má IT oddělení, kde by ti mohli vyhovět.