registronic

Čím zlepšit trávicí potíže způsobené nadměrným užíváním léků?

Čím prosím pomoci mamince, která po chemoterapii užívá velké množství léků?
Má z toho trávicí potíže. Neustále má průjem, občas zvrací a při jídle ji bolí, pálí na hrudi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je známo, že léků se předepisuje přespříliš a zbytečně a nikdo z doktorů se nezabývá kontraindikacemi. Z každého léku, který doktor předepíše, má z něho i prašule. Můžu jen poradit najít jiného nezávislého lékaře, který může vše přehodnotit, a leccos vynechat. Obvykle to dopadá tak, že asi polovina léků je zbytečná, nebo dokonce škodí.

Další odpovědi
hanny 2

1/ – viz doporučení Keplera
2/
Zkuste kontaktovat Bicom.Od mé kamarádky bratr – onkologický pacient – na doporučení začal docházet k doktorovi na Bicom a nevolnosti po chemoterapii zmizely.

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.
Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a odstraněny skutečné, často skryté příčiny onemocnění.

http://www.bicom-optima.cz/

da ny

Neuvedla jste, zda je maminka po ukomčení léčby, nebo jde o nevolnosti vždy po podání ch
emo.
Pak může požádat o aplikaci injekce…
https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/298165-chemoterapie-bez-nevolnosti-a-zvraceni-je-to-mozne.html
https://www.u­lekare.cz/cla­nek/jak-obelstit-nevolnost-po-chemoterapii-306188
Jinak požádejte lékaře o změnu /redukci léků. Ano a případně změňte lékaře (viz. Kepler).