Avatar uživatele
Mousinek

Čím zahnat pálení žáhy?

Jsem nachlazená a přitom mě pořád pálí žáha jestli to jde zahnat a proč to vlasně existuje?
Děkuji a dobrou noc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, dagry, bobánek před 4961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Mojé kamaradky manžel používá na pálení žáhy tablety TUMS a nebo si vždy do sklenice dá jednu lžíci sody smíchá s vodou a pak to vypije

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Pomůže do trošku vody tak 1dcl rozmíchat lžičku jedlé sody , nebo prášku do pečiva a vypít to. Nebo v lékárně což vyjde dráž koupit Renie tablety.Zřejmě máte překyselený žaludek ,nejezte žádné citrusové plody.A na noc si dejte víc pod hlavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bigbít

Mě zabírá, když se napiji vody z vodovodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

mně na žáhu zabere soda nebo sodové tablety.Nedavno jsem si koupil v KAUFLANDU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

To bude po těch chlebíčkách, tak na to bych vzala Rennie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

A nějaký zaklínadlo by nepomohlo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Zkus šťávu z 1/2 citronu zředit trochu vodou a vypít. Je sice kyselá, ale v žaludku působí zásaditě. Mně to vždycky pomůže. Renie je slabota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Mě taky strašně pálí žáha,tak jsem si se zájmem četla rady.Ale jsem s toho nějaká zmatená.Jeden radí nejíst citrusové plody a druhý půlku citronů.Já si kupuji Rennie,ale nejlepší jsou ty tablety SODY.Soda jako prášek je hnusná.Jinak bych brala to zaklínadlo,ale taky ho mohl Miroslav prozradit,sobec jeden!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek