Mousinek

Čím zahnat pálení žáhy?

Jsem nachlazená a přitom mě pořád pálí žáha jestli to jde zahnat a proč to vlasně existuje?
Děkuji a dobrou noc

Nejlepší odpověď
panenka

Mojé kamaradky manžel používá na pálení žáhy tablety TUMS a nebo si vždy do sklenice dá jednu lžíci sody smíchá s vodou a pak to vypije

Další odpovědi
hanulka11

Pomůže do trošku vody tak 1dcl rozmíchat lžičku jedlé sody , nebo prášku do pečiva a vypít to. Nebo v lékárně což vyjde dráž koupit Renie tablety.Zřejmě máte překyselený žaludek ,nejezte žádné citrusové plody.A na noc si dejte víc pod hlavu.

bigbít

Mě zabírá, když se napiji vody z vodovodu.

bobánek

mně na žáhu zabere soda nebo sodové tablety.Nedavno jsem si koupil v KAUFLANDU.

verka

To bude po těch chlebíčkách, tak na to bych vzala Rennie.

Miroslavst

A nějaký zaklínadlo by nepomohlo?

GM

Zkus šťávu z 1/2 citronu zředit trochu vodou a vypít. Je sice kyselá, ale v žaludku působí zásaditě. Mně to vždycky pomůže. Renie je slabota.

alexandra

Mě taky strašně pálí žáha,tak jsem si se zájmem četla rady.Ale jsem s toho nějaká zmatená.Jeden radí nejíst citrusové plody a druhý půlku citronů.Já si kupuji Rennie,ale nejlepší jsou ty tablety SODY.Soda jako prášek je hnusná.Jinak bych brala to zaklínadlo,ale taky ho mohl Miroslav prozradit,sobec jeden!!!