Aaron

Čim to je, že se cítím tak negativně?!

Tak jsem si splnil sen a pořídil si oblíbenou hru na novej notebook. A i přesto cítím, jako kdyby mi něco v životě chybělo. Často upadám do negativní nálady, bejvám odtažitý, nesvůj, vystresovaný, agresivní a smutný. Prostě jednou se směju, nevímám to, a jako kdyby se ve mně něco přepnulo a rázem nedokážu mít z ničeho radost. Často se cítím… já nevim, naprosto vyhořele. Není to třeba stereotypem? Ze stejné práce přijít do bytu, kde není žádná změna? Nebo to je tim, že mi třebas chybí láska druhého člověka? Mít člověka, kterému říct všecko, trávit s nim čas a nemyslet při tom na to negativní? Rád bych se toho zbavil, nechci bejt zlý a negativní, chci se umět s určitýma věcma vyrovnat.

Odpovědi
marci1

Samozřejmě mít lásku je velmi krásné a obohacující. Ovšem je pro to třeba něco dělat. Musíš „vyjít“ z bytu ven, do přírody, jít si zacvičit, zaplavat, jít do knihovny, do čajovny, divadla, kina apod. Začni žít, ne jen trávit čas v práci a doma. 🙂

zjentek

Smol na to. Nikdo neví co hledáš, když máš tu hru. Tak buďto prodej tu hru a hledej to naplno, anebo hraj a smol na to. Však to nějak uteče, život není zas tak dlouhý, abys to musel řešit a hlavně, k čemu a komu bude dobrý to řešení?

Jo a hlavně bacha na toho druhýho člověka. Ten stav by se ti totiž potom mohl výrazně zhoršit a možná právě to by tě přivedlo k pochopení, že teď ti vlastně není prakticky nijak zle.

Tw!st

Zkus si dát nějaký opravdu velký cíl, ne jen pořídit si hru na novej notebook… Něco na čem budeš dlouho pracovat a myšlenka na to, až se ti to povede, by tě měla motivovat a vykopnout tě z postele 🙂