terry

Čím mohu vyčistit od nápisů a obrázků 1l krabičky od zmrzliny? Nějaké ředidlo? Jaké?

Použila bych je, ale přes nápisy není vidět obsah, což je nepraktické.
Doplňuji:
Líh jsem zkoušela. Výsledek = 0.

Nejlepší odpověď
RQLM

rekl bych, ze je budete muset nejak mechanicky odstranit. zkusil bych jemný smirgl

Další odpovědi
Drap

Zkusil byc nejprve líh, potom další. Ale nevím, nevím. Zkušenost nemám, jen hádám