bolak

Čím chcete bejt až budete velcí?

Nejlepší odpověď
anonym

Jako malá jsem si přála být velká. Nyní si přeji naprostý opak.

Další odpovědi
david22

až budu velký, chci být traktoristkou 🙂
Doplňuji:
traktoristka – plnit plán na 105 %

Ar

Pro většinu na Odpovědi.cz, to je otázka, kterou by jsme si mohli položit jedině po reinkarnaci

Děda Louda

Naším kocourem.

arygnoc

Nechcem byť veľký.
A už hodne dlho.

;)

Rocker

Větší než teď už asi nebudu,jsem spokojený s tím,co dělám teď.

led

Tak to je vec, ktorá sa mi asi nesplní.
Až budem veľká, ujo Bolak, chcem byť Aničkou Traktoristkou z filmu Zem spieva o vzniku SĽUKu. Ale kde zohnať taký traktor?
Pôvodnú filmovú Aničku som poznala, ale nebola traktoristka :).

bolak

10×10: víš že porušuješ kodex, když neodpovídáš na otázku? :)

Dr.Axl řekni mu to!