bolak

Chybí vám tu nějaká kategorie nebo podrubrika?

Zakládáte otázku, chcete ji někam vložit a opět si uvědomíte že není kam, a tak ji dáte buď někam kam nepatří, nebo do nějké rubiky „ostatní“ případně do zábavy.

Např: Politika, Jazyky, Windows a operační systémy
Takovejch otázek je tu každej den několik a politika se musí strkat do zábavy, jazyky do „vzdělání a práce“ a OS do nekonkrétních „Ostatních počítačů“ případně do „software“.

A možná ještě „otázky ohledně Odpovědí“, protože tohle musím dát do zábavy a ostatních. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Počet a uspořádání rubrik mi naprosto vyhovuje, nic bych neměnil

Sám jsi si odpověděl již v zadání otázky. Kdo chce, tak si kategorii najde. Ti co mají problémy s tím, že jsou otázky špatně zařazeny by si své problémy vymýšlely i kdyby bylo kategorií milion.

Další odpovědi
led

Divná možnost

Špeciálna kecacia, kde si možno vymeniť aj lístočky, aj vyznania, aj… slovom pokec.
Nech nezavadzia v slušných poradenských kategóriách. Hodnotením sa môže líšť, miesto palčekov srdiečka a figy borové…

Podkategória
Politika môže byť v kategórii Spoločnosť
Operačné systémy v Počítačoch
Jazyky vo Vzdelaní

Rocker

Počet a uspořádání rubrik mi naprosto vyhovuje, nic bych neměnil

david22

Divná možnost

Doplňuji:
Chybí mi tu rubrika „demografie“ a také „zeměpis“ .