zjentek

chtěli byste si vychutnávat intimní chvíle, zatímco před okno by vám slanil zelenej? :o

to může být prima né?

Nejlepší odpověď
anonym

Uřízl bych mu špagát…
;-D

Další odpovědi
Mirdas

Zda bych byl s cizí ženou v cizím pokoji, byl by dohněda.

marci1

Ještě že je to volební spot, už jsem se lekla. Co kdyby někoho kleplo ? 🙂

RyuzakiKate

Kreténi… co se zoufale snaží bejt originální.

anonym

Kdysi jsem slaňoval do 7. patra (11., střechy) – majitel si zabouchl klíče a zámečníci nebyli schopni (nebo ochotni, nevím) otevřít dveře bez destrukce zámku – a ten byl tak drahý, že teoreticky bylo lepší vnější tabulku vyndat a vnitřní rozbít (a dojet si pro mne)…
😉
Jenže – poslední ´doskok´ jsem si špatně vyměřil, takže jsem rozbil ne jednu, ale hned všechna čtyři skla ve dvoukřídlém okně, kromě toho jsem si při ´dopadu´ rozbil hlavu, čímž jsem zakrvácel koberec a po otřesu mozku jsem byl ´pár minut´ v bezvědomí – majitel bytu (v trenýrkých!!*) s policajty (které zavolali agilní sousedi z protějšího baráku) marně bušili na ´zaklaplé´ dveře.
😁
Velikáááánská legrace…
___
*) byl vynést koš a v zamyšlení si namísto klíčů od bytu vzal klíče od auta – triko, trenýrky, papuče, koš v ruce – taky pěkně groteskní postava