zjentek

Chtěli byste si takhle zahasit z letadla les?

Proč tohle vlastně děláme? 🤦‍♂️ Aby se neřeklo, že nic neděláme?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne. Skrytý pyroman ve mne protestuje (jakkoliv než samotný oheň mě bere spíše pyrotechnika). ;) :D :D

Ale jinak by ses měl spíše ptát CO dělá ZLOunie, a k čemu ji tady vůbec máme? (To, že nás ekonomicky drancuje a ruinuje je jasné i očividné.) :(
Neměla by být ale i nějak alespoň trošičku užitečná? Třeba poslat „hasící euroletku“? Venkoncem katastrofických požárů tohoto typu je na jejím území víc než dost, tudíž OPRÁVNĚNÝ důvod k její existenci URČITĚ JE! Aha, že nic takového NENÍ? Ergo stejná situace, jako při Covidu – EU je nám PRAKTICKY K NIČEMU! :(

To kecám, její nekonečná péče o to, kolik mají firmy ve vedení VAGÍN (jestli vůbec) a to BEZ OHLEDU na jejich schopnosti je dojemná a těžko ji lze přehlédnout. O starostlivém hlídání takových „MEGAprůšvihů“, jako jestli jsem se nedopustil ZLOČINU genderové diskriminace tím, že jsem chtěl najmout „hovnometaře“ (a neuvedl jsem to ve všech více či méně možných mluvnických rodech) nemluvě. :(

Další odpovědi
marci1

Ne. A proč to děláme?
Bez letadel se nedostaneme k ohniskům požáru. 🙂
„Letadla jsou podle generálního ředitele hasičského sboru Vladimíra Vlčka nezbytná pro hašení v extrémně členitému terénu národního parku, kde se střídají skály se soutěskami. „Bez masivního použití letecké techniky nejsme schopni prolévat zemi způsobem, aby nevznikala ohniska požáru. O jeho likvidaci nemůžeme hovořit v řádu hodin ani dnů, spíš v delším období,“ uvedl Vladimír Vlček.“
https://echo2­4.cz/a/SdWUv/­lesni-pozar-hrenske-np-ceske-svycarsko-300-hasici-pomoc-polsko