Lgee

Chtěli byste se odstěhovat na jinou planetu?

Planeta Země je krásná, nicméně už tu začíná být těsno, a planeta má značně „podlomené zdraví“ pokud by jste dostali nabídku odstěhovat se (včetně nákladů na jednu z těchto planet, jaká by to byla?)

Ne by jste, ale byste.

Odpovědi
Boy 13

Žádná.

Já bych osobně chtěl vyzkoušet žít třeba rok v Chorvatsku u pobřeží, možná je to můj subjektivní pocit, ale zdá se mi, jak je tam to sluníčko a moře, že lidé nemají tak uspěchaný život a jsou v pohodě, alespoň tak to na mě vždy působilo o dovolených 🙂

elkon

Žádná.

Nassin

Žádná.

6ádnou jinou plantu nechci obývat, ale krásnou Rus.

Drap

Žádná.

,

Justin1

Žádná.

Mr. Marek

Vodní planeta (jen minimum pevniny.)

paul1

Žádná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.