Pokročilý

v jaké zemi nebo světadílu či městě by jste chtěli bydlet???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chcete se dovědět víc? Zkuste si projít asi 100 odpovědí, které se týkají podobného dotazu.

http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

V rovníkové Africe - teplo, žádné starosti s uhlím, dřevem, ani plynem. Ani s tím, čím ty naše stoupající ceny médií při klesajících důchodech zaplatím.
Žádné vypjaté situace a na všechno dost času. Prostě jedna krásná dlouhá dovolená až do smrti.

Zlatý

Já jsem si úplně představila Ocko, jak se prochází v Africe po tom pralese, ve chvílích odpočinku víská srst manželovi Richardovi, občas se ožene po moskytovi a je jí fajn. :-)))

A kde bych chtěla bydlet já? V hlavním státě planety Země, v Číně. Čistě z vypočítavosti, abych byla u zdroje. :-)

Zlatý

Tam kde teď. Nemám žádný rozumný důvod, proč to měnit.

Zlatý

Poněvadž mne se na to ještě nikdo neptal, rád odpovím:
V ČR, JM kraji, v mém bydlišti. V těchto končinách je zkrátka můj domov, zde jsem se narodil ;-).
Doplňuji:
Navíc tu nejsou žádní smrtelně jedovatí hadi, pavouci ap., sopky, tsunami, zemětřesení, ničivá tornáda, ani "kobylky". Našlo by se toho ale víc.

Zlatý

jsem šťastná a spokojená kde jsem , zde je můj domov ....pokud chci vyrazím si vždy na nějaký týden za hranice všedních dnů a užiju si "trochu jiné kraje", ale ráda se zase vracím

Pokročilý

Austrálie - Sydney. Plno obchodů a útesů k potápění. Třikrát jsem tam byl a úplně jsem si to tam zamiloval.

Zlatý

Mám to hodně ráda v Provence, ale odstěhovat se tam natrvalo bych nechtěla. Procestovala jsem toho opravdu hodně, ale tak krásně, jako je v naší zemi, není podle mne nikde jinde na světě. Líbí se tu i mým známým, když sem přijedou na návštěvu. Nevyměnila bych svou vlast ani za nic. Kdybych si měla vybrat město podle svého gusta - jednoznačně jsou to Mariánské lázně. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.