50centes

v jaké zemi nebo světadílu či městě by jste chtěli bydlet???

Nejlepší odpověď
annas

Chcete se dovědět víc? Zkuste si projít asi 100 odpovědí, které se týkají podobného dotazu.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kde%20bys­te%20cht%C4%9Bli%20by­dlet

Další odpovědi
anonym

V rovníkové Africe – teplo, žádné starosti s uhlím, dřevem, ani plynem. Ani s tím, čím ty naše stoupající ceny médií při klesajících důchodech zaplatím.
Žádné vypjaté situace a na všechno dost času. Prostě jedna krásná dlouhá dovolená až do smrti.

kapka

Já jsem si úplně představila Ocko, jak se prochází v Africe po tom pralese, ve chvílích odpočinku víská srst manželovi Richardovi, občas se ožene po moskytovi a je jí fajn. 🙂

A kde bych chtěla bydlet já? V hlavním státě planety Země, v Číně. Čistě z vypočítavosti, abych byla u zdroje. 🙂

Drap

Tam kde teď. Nemám žádný rozumný důvod, proč to měnit.

www

Poněvadž mne se na to ještě nikdo neptal, rád odpovím:
V ČR, JM kraji, v mém bydlišti. V těchto končinách je zkrátka můj domov, zde jsem se narodil 😉.
Doplňuji:
Navíc tu nejsou žádní smrtelně jedovatí hadi, pavouci ap., sopky, tsunami, zemětřesení, ničivá tornáda, ani „kobylky“. Našlo by se toho ale víc.

hanulka11

jsem šťastná a spokojená kde jsem , zde je můj domov …pokud chci vyrazím si vždy na nějaký týden za hranice všedních dnů a užiju si „trochu jiné kraje“, ale ráda se zase vracím

Krčálek

Austrálie – Sydney. Plno obchodů a útesů k potápění. Třikrát jsem tam byl a úplně jsem si to tam zamiloval.

Damiana

Mám to hodně ráda v Provence, ale odstěhovat se tam natrvalo bych nechtěla. Procestovala jsem toho opravdu hodně, ale tak krásně, jako je v naší zemi, není podle mne nikde jinde na světě. Líbí se tu i mým známým, když sem přijedou na návštěvu. Nevyměnila bych svou vlast ani za nic. Kdybych si měla vybrat město podle svého gusta – jednoznačně jsou to Mariánské lázně. 🙂