Avatar uživatele
50centes

v jaké zemi nebo světadílu či městě by jste chtěli bydlet???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, www, briketka10 před 4395 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Chcete se dovědět víc? Zkuste si projít asi 100 odpovědí, které se týkají podobného dotazu.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kde%20bys­te%20cht%C4%9Bli%20by­dlet

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

V rovníkové Africe – teplo, žádné starosti s uhlím, dřevem, ani plynem. Ani s tím, čím ty naše stoupající ceny médií při klesajících důchodech zaplatím.
Žádné vypjaté situace a na všechno dost času. Prostě jedna krásná dlouhá dovolená až do smrti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Já jsem si úplně představila Ocko, jak se prochází v Africe po tom pralese, ve chvílích odpočinku víská srst manželovi Richardovi, občas se ožene po moskytovi a je jí fajn. 🙂

A kde bych chtěla bydlet já? V hlavním státě planety Země, v Číně. Čistě z vypočítavosti, abych byla u zdroje. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tam kde teď. Nemám žádný rozumný důvod, proč to měnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Poněvadž mne se na to ještě nikdo neptal, rád odpovím:
V ČR, JM kraji, v mém bydlišti. V těchto končinách je zkrátka můj domov, zde jsem se narodil 😉.
Doplňuji:
Navíc tu nejsou žádní smrtelně jedovatí hadi, pavouci ap., sopky, tsunami, zemětřesení, ničivá tornáda, ani „kobylky“. Našlo by se toho ale víc.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jsem šťastná a spokojená kde jsem , zde je můj domov …pokud chci vyrazím si vždy na nějaký týden za hranice všedních dnů a užiju si „trochu jiné kraje“, ale ráda se zase vracím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krčálek

Austrálie – Sydney. Plno obchodů a útesů k potápění. Třikrát jsem tam byl a úplně jsem si to tam zamiloval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mám to hodně ráda v Provence, ale odstěhovat se tam natrvalo bych nechtěla. Procestovala jsem toho opravdu hodně, ale tak krásně, jako je v naší zemi, není podle mne nikde jinde na světě. Líbí se tu i mým známým, když sem přijedou na návštěvu. Nevyměnila bych svou vlast ani za nic. Kdybych si měla vybrat město podle svého gusta – jednoznačně jsou to Mariánské lázně. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek