:))*

Chtěla jsem se zeptat má-li někdo mobil Sony Ericsson w595 a stalo se že mu nechodí sms?

Všechno ostatní mi funguje volání, odesílaní sms …Jen se mi nedoručují zprávy. Když si ale dám simku do jinýho mobilu tak mi všechny zprávy příjdou. Nevíte někdo co s tim? :)

Nejlepší odpověď
www

V nastavení telefonu: Zprávy-sms-nastavení-automatické stažení povolit.
Nebo nějak obdobně, konkrétně tvůj model odpoužívám.
Doplňuji:
Pardon, správně mělo být „nepoužívám“ 😉

Další odpovědi
iceT

Tento mobil mám,ovšem bez problému,
Nemůže to být způsobeno třeba tím,že máš paměť mobilu zaplněnou?Jiné možnost mě nenapadá.