Avatar uživatele
Mofli

Nejlepší mobil Sony Ericsson.

Mám Sony Ericsson a jsem s ním velmi spokojený, proto bych si znovu chtěl koupit mobil této značky. Který mobil je nejlepší mezi cca. 7000–12000 CZK od SE? děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, pekynka před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak já jsem byla hodně spokojená se Sony Ericsson C 902,ale bohužel mi ho nedávno někdo ukradl,tak už moc spokojená nejsem,ale chystám se na něj našetřit a koupit si ho znovu. Ale myslím,že v této cenové relaci pořídíte i lepší,toto je už starší model.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Doporučila bych vám Sony Ericson K700i má ho moje sestra podle mě je moc pěkný a dobrý. Jde na něm prohlížet obrázky,videa,nebo si pouštět MP3 a rádio.Mou Nokii kterou ted mám chci dát své dceři a tento telefon si chci taky koupit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

technologickouu špičkou sony ericssonu je momentálně XPERIA X10 a její zmenšené varianty (X10 MINI, X10 MINI PRO)

bohužel neuvádíte své konkrétní požadavky takže asi jen takto 🙂

//

cena se od nejlevnějšího (X10 MINI) po nejdražší (X10) pohybuje v rozpětí asi 5500 až 10500,– (viz www.heureka.cz)

//

http://www.so­nyericsson.com/cws/pro­ducts/compare­products?cc=cz&lc=­cs#p0=xperiax10&p1=xpe­riax10mini&p2=xpe­riax10minipro
Zde je jejich srovnání (prezentace každého je pak pod odkazy „Přečtěte si více“)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já mám mobil Sony Ericsson W395 a je opravdu dobrý 🙂. Nyní si chci koupit dotykový mobil. Buď Samsung S5230 Star, Samsung S8500 Wave, Samsung S5620 Monte, nebo Nokia N97 mini. Pořád se mezi nimi rozhoduji a nevím, který koupit. Uvidíme 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek