Terezka99

Chtěla bych studovat konzervatoř v Praze. Obor hudebně dramatický. Chci se zeptat jestli jsou těžké talentovky a jiné…

Ráda bych našla někoho kdo nějakou dramatickou konzervatoř studoval/studuje. Zajímalo by mě, jaké to je, nebo jaké je dělat ty talentové zkoušky. Jsem, myslím, docela herecky nadaná, ale s tou hudební naukou si nejsem tak jistá. Dramatický kroužek dělám osm let a zpěv jsem dělala od 4 do 10 let.

Odpovědi
Drap

Těžké ? pro někoho těžké, pro jiného lehké. Nedá se takto na dálku posoudit. Určitě by nebylo od věci, nechat se připravit na zkoužky od nějakého odborníka.