mona103251

Chtěla bych se zeptat kdy dostanu první menstruaci? je mi 12 let, měřím 155–160cm, věžím 44kg.

Chtěla bych se zeptat kdy dostanu první menstruaci?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Počkej mrknu do křišťálové koule.

12. listopadu 2015 v 19 hodin 31 minut a 6 vteřin.

Je to dost přesné?

Doplňuji:
Mowlo, mám mrknout ještě do tý koule?

Další odpovědi
anonym

Řeknu ti to naprosto přesně – ale až odpovíš ty mně – je mi 48, měřím 178 a vážím necelý metrák – kdy mne z takovýchto otázek trefí šlak??
:-O
____
Pohlavní dospívání nezávisí na výšce/váze, menzes dostateš, až přijde správný čas – pokud nejsi nemocná (nebo např. podvyživená – fyzicky strádající), počítej, že to bude někdy do 15 let věku.
Doplňuji:
Zzzzz: Raději jo – abych si aspoň nastlal na podlahu – ať se mnou švihne do měkkýho…
😁

marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kdy%20dos­tanu%201.%20men­struaci%20%3F

Agneta

Tak já typuji na 12. listopad 2014 ! 19 hod 31 min a 6 vteřin.

Ta křišťálová koule od zzzzz jde podle plotu, musí se s ní už do servisu :DDD