Sonush

Je možné, že mi začínají růst prsa?

Ahoj, je mi jedenáct.
Včera večer mně trochu pobolívaly bradavky, potom jsem se na ně podívala, a našla jsem kolem nich krátké světlé chloupky. Když jsem šla spát pobolívaly mě celá prsa, která mi zatím nerostou.. Chci se zeptat co ty chloupky kolem bradavek a bolest prsou, znamenají?

Nejlepší odpověď
badisko

nice mene nic je ti 11 let zacinas prochazet hormonalnima zmnenana …a bude i hur …ale neboj klido se zeptej maminky ta si tim taky prosla …

Další odpovědi
Alesh

No, jasný, že jo. A chloupky neřeš, trochu je i ženský maj a je to naprosto normální, hlavně je nehol, jinak ti vyrostou větší a silnější.

marci1

Rostou Ti prsa, je to zcela normální. 🙂

briketka10

v 11 letech můžeš dostat i první menstruaci
no a to, že tě bolí bradavky je toho příčinou

chloupky jsou jen projev celkového dospívání
všech a jestli si je nechceš holit, tak je opatrně
stříhej malými nůžtičkami 😁

huxa

To, co píše Alesh je volovina, akorát nebudou krásně zakončené (neboť budou seseklé) a budou více vidět, naprosto stejný hoax, jako je holení knírků.
Když jsme u těch knírků, možná ti také poroste, neboť asi budeš mít více testosteronu, ovšem toto není neobvyklé, akorát nejspíše se budeš muset často holit, pokud ti to bude vadit (u cikánek je knírek častý, ovšem není neobvyklý ani u árijsů a slovanů).