Petr Němec

Chtěl sem se zeptat při startování pili se točí zároveň řetěz

Pila mi šla v pořádku akorát měla trošku přidáno na volnoběhu řezal sem dřevo položil sem ji na zem a najednou mi vzal řetěz hadr co byl na zemi nevsimnul sem si ho pak mi pila chcipla rozdělal sem ji hadr sem sundal a teď když zatahnu za šňůru tak se mi točí zároveň i řetez co stim sem se chtěl zeptat jinak pila chitne a řeže dal ale když položím řetěz na dřevu tak se zároveň i z motorem zastaví nevím co stim prosím o radu jestli stim mužu řezat nebo ne

Odpovědi
elkon

Asi je ta pyla rozbytá.

aliendrone

Nejspíš dojebkaná spojka. Opravit nebo vyměnit. 🙂

da ny

A s kým, že jste to při statování pili…?
😉