chtěl bych si vyrobit rachejtli, ale nevím jak a z čeho mám udělat její pohon. pomůžete mi někdo..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Než začneš s výrobou,poptej se známého lékaře jak je to s přišitím prstů,končetin ....

Další odpovědi:

Stříbrný

Já, být tebou, bych raději nic nevyráběla. Je to nebezpečné - zvlášť, když o tom nevíš vůbec nic a musíš se ptát zde.
Najdi si jinou zábavu, která ti neublíží :-)

Stříbrný

Jak již psal barbakan..
To chceš kvůli nějaké mýlce hazardovat se zdravím?..

Bronzový

Pokud nevíš jak a z čeho, tak nemáš žádné znalosti z chemie a na výrobu okamžitě zapomeň. Nejdříve se něco nauč a začni pracovat na vývoji paliva pro rakety. Na rachejtle ti pak nezbude čas.

Pokročilý

Pokud rachejtlí myslíš model rakety /Titan, Vostok Polaris atp./je dobré si opatřit plánek s popisem výroby - dostaneš v modelářské prodejně. Dostanou se také hotové raketové motorky na pevné palivo. Kdysi byly volně prodejné i pod 18 let motorky S-1 i s náhradními náplněmi. Sám jsem zamlada létal s raketoplánem. Přeji moc úspěchů !

Stříbrný

Jestli o tom nic nevíš a jsi plnoletý tak si dřív než se do toho pustíš uzavři nějakou sakra dobrou úrazovou a životní pojistku.Jestli nejsi tak se modli aby tě rodiče měli dobře pojištěného.

Stříbrný

Nezkoušel bych výrobu. Dnes si můžeme koupit různých ohňostrojů ad. dostatek. Dříve to nebylo a museli jsme si vyrábět bouchací kuličky podomácku.
Končetiny mám celé, ale opravdu nedoporučuji napodobovat!!!

Zlatý

Pokud je ti 18 a více let není problém. Také nepíšeš jakou rachejtli myslíš, ale na konec ono je to jedno, pohon je stejný.

http://www.modelarskyobchod.cz /…

Na výrobu ti návod poskytovat nebudu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2734
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.