Wortygen

chrome plus – přihlašení na email

Zdravím,
stáhl jsem si prohlížeč chrome plus a když najedu na stránku www.seznam.cz , tak mi nejde přihlásit na email. Když spustím internet explorer , tak to jde bez problémů. Kde je chyba? Mám něco zablokované?

Odpovědi
Bedy

Ukazuje to nějakou chybu nebo se email vůbec nenačte?
Osobně bych se buď vrátil k Internet Exploreru nebo přešel na jiný prohlížeč (Opera, Avant Browser Lite, Iron (stejný jako Google Chrome, jen nešpehuje své uživatele) apod.), protože tenhle projekt už skončil myslím, oficiální stránky totiž nefungují a poslední verze byla vydaná předloni touhle dobou tuším..

Nevím, jestli vývojaři Chrome plus vůbec odstranili kontroverzní prvky z Google Chrome, které sledují aktivitu svých uživatelů, přednačítají stránky, apod.