Avatar uživatele
Filip84

Chovali jste někdy sprostýho papouška? 😃

Nebo znáte někoho, kdo choval užvaněnýho (a případně sprostýho – není to nezbytná podmínka!) papouška?

Jen jsem si vzpomněl na seriál Docent (2023), S01E02, jak ten „docent“ přijde do burdeláku, a tam ho papoušek pozdraví „Ty kurwo, ty kurwo!“ 😅, no a burdelmamá mu říká: „Ty mlč!“. 😂 Nebo na Detektivy od Nejsvětější Trojice – Vodník (2019). kde ten StBák, bývalý chef mordparty, chová papouška typu ara… Jak se jmenuje? Ara. Proč? Manželku nenapadlo jiný jméno. Mluví? Až moc! 😅

Měli jste někdy papouška, co žvanil? Učili jste ho to? Nebo už to uměl?

Jinak: papoušek ara je nejinteligentnější pták.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 32 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Moje teta má papouška, který umí pěkně nadávat, ale nejvíc se mi líbí, když jsou obyvatelé domu v jiném pokoji a papoušek volá: „Pote seeem! Pote seeem!“ Samotu očividně nemiluje.
😄

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Měl jsem nemluvícího papoucha, ale dovedl naprosto dokonale napodobovat ostatní domácí zvuky – budík, telefon, zvonek atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Sprostýho papoucha? 😮 Nač proboha si chovat konkurenci? A to pomíjím fakt, že v tomto ohledu si plně vystačím sám. 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Emefej: Papoušci „mluví“ proto, protože se jim líbí reakce okolí na to, co říkají. Proto, také, preferují vulgární slova – reakce jsou pro ně, zjevně, zajímavější.

Jestli papoušek napodoboval zvuky domácích přístrojů, potom se mu líbila reakce lidí na ty zvuky, které viděl – třeba na zazvonění budíku, telefonu, atp. 🤷‍♀️😃

Avatar uživatele
Filip84

marci: Nemá, nemá! 😅 Volá: „Pojďte sem! Pojďte sem!“, přijdou a papoušek: „Ty stará kurwo! Ty stará kurwo!“ – „Andreji, mlč.“ – „Tak čau.“ 😂

Oni nebudou říkat nic, co někdy neslyšeli. Bohužel neovlivníš, co z toho, co slyšeli, si vyberou. 👌😅

Avatar uživatele
marci1

Přesně, ty našeho papouška znáš? 😄

Avatar uživatele
Filip84

marci: Neznám – to je z toho filmu Docent (2023). Tam jsou vůbec dobrý hlášky, třeba: „Policejní rodina je základ policejního státu!“ 😂👌

Nový příspěvek