Drap

Chodíte něco dávat i zvířátkům do lesa ?

Od útlého mládí jsem chdíval s otcem vždy na Štědrý den do lesa, zanést něco zvířátkům. Potom jsem čas chodívál sám, dnes už chodívám s vnuky. Vezmeme starý chleba, nasbírané kaštany, jablíčka a něco k tomu. Někdy tím ozdobíme i stromeček, někdy jen tak na nějaké vhodné místo. Snad ani jediné vánoce jsem nevynechal/tedy kromě vojny/

Nejlepší odpověď
mosoj

Se zetěm máme v lese krmítka pro ptáky a chodíme krmit nejenom na Štědrý den.

Další odpovědi
ReHu

Ano.
Dávám sousedovi a ten nosí. Má to zmapovaný přesně a ví kam. A nejen o vánocích.
Po jabkách se jen zaprášilo 🙂. Dala jsem mu 2 plný kýble.

Illines

Drive ano,meli jsme zahradu spojenou s lesem.A otec i matka nas k tomu vedli.Dnes bydlim daleko od lesu,snad tu ani zadne nejsou-jen sem tam nejaky ten pas a hole skaly,hory.

briketka10

já se ségrou nevíme, kde jsou v lese u
nás nyní krmelce už tam nechodíme ..
stromy jsou tam polámané po vichřicích,
tudíž bychom se tam těžko prodíraly..