Neonka

Chodíte na třídní srazy ?

Doplňuji:
Pro Ellu 🙂 :
Bohužel jsem měla z posledního setkání se třídou podobný zážitek jako Vy.
Je to škoda, protože mnoho mých známých bylo třídními srazy nadšeno, tak se tu ptám, jak jste na tom tady. 🙂

Odpovědi
tom004

Ano, a ještě raději,když se nemusím podílet na jejich organizování.

Ella

ano… na posledním nás bylo šest i se mnou, z třiceti dvou… ani ta co to všechno organizovala nepřišla… na příští už taky nepůjdu.
A vy, Neonko, chodíte?

janek66

Ano, chodím rád a vždycky si užijeme hodně srandy.

hanulka11

zrovna se jeden chystá, naposled jsme se viděli v 6. třídě ZDŠ to už je pane let, to se určitě nepoznáme

iceT

Neonko nechodím,protože moje třída at ze základky nebo z učnáku je líná se sejít nebo nemají zájem.Jednou jsem se o ten sraz pokusila,bez odezvy,takže na to …Byla jsem nedávno na Lidé.cz/spolužáci a představte si,že celá!škola,mám na mysli všechny třídy před námi i po nás tam mají profil,ale svou třídu jsem nenašla,no prostě nenašla. Jako kdybychom jako třída nikdy neexistovali…

mosoj

Ano. Scházíme se jako základka z roku 1960.
Poslední sraz 2009 cca 30 zůčastněných ze dvou tříd a jako maturanti z roku 1963. Poslední sraz také 2009 počet cca 18. Není to přinejmenším na zamyšlení ??