Doňa

Chodí mi peníze na EUR účet – jak to uvedu v DPFO? To si sám přepočítám podle nějakýho kurzu?

Nejlepší odpověď
Drap

Přepočítává se vžd vzhledem k aktuálnímu kurzu

Další odpovědi
anonym

Přepočet se provádí dle kurzu ČNB a musí být vždy k datu uvedenému na dokladu.

Doňa

A můžu si stanovit dnešní den pro přepočet všech příchozích plateb? Tedy součeš všech uhrazených částek v EUR vynásobit dnešním aktuálním kurzem? ..a musím ten kurz uvést v DPFO?

anonym

Ne, musí to být vždy doklad z určitého dne a k tomu datu platný kurz.