patrikkkortu

Chci se zeptat proč to tak je?

proč tahle stránka povoluje tomu aby kdo má střibro nebo zlato (ted nevim), mohl mazat otázky? Třeba pan www si na mě zasedl a jakoukoliv otázku sem dám tak mi ji smaže..

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pán www je zlatý uživatel, tak mazat může. My jsme pravidla neurčili. Zeptej se adminů.
A dodržuješ ty pravidla? Četl sis je?
Doplňuji:
U otázky je diskuze, tak se pokračuje v ní, nepokládá se ta samá otázka znova. Pravidla si přečti je to sice bla bla bla, ale budeš se míň divit 😁

Další odpovědi
Beer4Real

Nepokládej nesmyslné, stále se opakující otázky a budeš mít klid ;)

pusinka50

Jestli ti www maže otázky, to nevím, ale jak jsem si projela teď tvé otázky, tak jsou jsou adepti na smazání všechny. Koukej se srovnat a ptát se na něco smysluplnějšího, než se ptáš anebo se ventiluj někde jinde na nějakém chatu. Toto by měla být seriozní poradna, díky takovým, jako jsi ty, upadá její původní význam

Odpovědi.cz

Jak můžete vědět, že je to právě on? Nikde se tato informace nezobrazuje a může to být kdokoliv jiný(takže nešpiňte uživatele něčím co nevíte jistě), další věcí je, že otázky nemaže uživatel, ale pouze nahlašuje a otázky po shlédnutí pak mažeme my.

iceT

Kde máš důkaz o tom,že zrovna www ti maže tvoje otázky?

gagaga

uzivatel www maze vsem … :)
jenom ne beerovi ..tomu dava naopak i za uplny blbinky nominaci :)
me ji naopak nedal jeste ani jednou ;(

  • iv-

zzzzz

  • iv- já Vám ji klidně dám 🙂

Představte si, že jsem ještě nevypátrala toho včerejšího zloděje mých bodů. ☹

gagaga

:-*

Drap

Podobných je více, nejen www .