Zvědavý

Chci se zeptat na nástavbové studium Provozní technika

Byl na tom tady někdo z vás ? (maturoval někdo tady s toho)? Co se tam vlastně učí ?
V letošním školním roce mám dělat závěrky v oboru Jemný mechanik-optik a přemýšlím o pokračování touto cestou.
Vyplatí se to ?
Pracuje se tam hodně s Počítačem ?
A z kterých předmětů bych si mohl vybrat že chci maturovat ??
Doplňuji:
Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8
Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž – obě tyto školy jsou technické tak myslím že tam se to učí stejně ne ?

Odpovědi
gecco

Je to s podivem, ale dokážeš klást otázky neuvěřitelně hloupým způsobem…
😁
O jakou školu se ti jedná??? – nebo se domníváš, že daná „Provozní technika“ je v Česku (a přilehlém okolí) jedinou školou, která takovýto obor prezentuje???