Zlatý

Chci natočit film, ale ...

... ale neumim točit filmy, nic o tom nevim, nemám kameru, žádný to točící náčiní. Nemám žádný kontakty ani prachy, mám jenom spoustu zajímavejch scén uvnitř své hlavy.

Nedávno tu někdo chtěl psát knihu ale nevěděl o čem, nebyl by tu někdo kdo by chtěl točit film ale byl bez nápadu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud máš jen náměty, naprosto bez zkušeností s točením, obrať se na kamaráda s kamerou a nějakými zkušenostmi.
Pokud ho námět zaujme, rád se bude podílet.

Další odpovědi:

Bronzový

Bolaku, hlásím se! Máme stejný sen. Chci se stát režisérem, kameru mám i střihací program ve svém pc, jen co nemám jsou kamarádi, co by do toho to šli s semnou.

Zlatý

Nechci točit film. Ale určitě někoho seženeš. Až bude premiéra, pošli mi prosím vzkaz. Přijdu se kouknout.

Nemusíš mít kameru můžeš film vytvořit elektronicky v počítačovém drahém a složitém programu tento druh filmů má budoucnost ovšem je velmi náročný na čas a inteligenci tvůrců.
http://www.cinema4d.cz/
Doplňuji:
Levná kamera
http://www.alza.cz/…

Zlatý

Jdi do bazénu a natoč jak ženy plavou a udělej s nimi rozhovor jak k této "dovednosti" přišly.

Zlatý

Pozrite si niektoré filmy v TV, niektoré boli nakrútené vašou metódou.
Autorom potom radšej zaplatili, aby viac nič nenakrútili. Ale podľa hovorcov televízií si vraj ľudia práva také filmy žiadajú. Máte šancu sa pridať...

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Drap: ok :) ono z toho určitě sejde, mně je to tak, že jak rychle se pro něco nadchnu, tak rychle mé nadšení pro "něco" taky pomine, ale kdyby náhodou ne, tak ti dám vědět

a jestli chceš, můžu z tebe udělat jednu z vedlejších postav, celej film by moch třeba začínat tak jak letadlo naráží do obchodního centra a pak střih na Drapa, kterej zrovna očišťuje podhoubí z právě vytrženého hřibu žlutomasého

Zlatý

bolak

SajmonModer: čau, no já mám jenom nápady, nic víc :) nechci se nijak angažovat, nechci bejt nikde uvedenej jako spoluautor, dodal bych akorát scény a nějaký dialogy, samozřejmě kdyby film vyhrál nějakou cenu, tak chci podíl :))
(prachy, love, kačeny..aby bylo jasno)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.