Avatar uživatele
Jahoda

Jak vytvořit film?

Dobrý večer přeji! V programu Nero mám napsanou možnost Vytvořit film. Vůbec ale nevím co mám udělat. Na YouTube je třeba nějaký film, který je ale rozdělen na části. Např. 1/10, 2/10, 3/10 atd. První číslo znamená jaká je to část a druhé číslo z kolika částí. Myslíte, že bych to mohla spojit a udělat si z toho jeden film? A kdyby to šlo, jak a kam si mám ty videa z YouTube uložit. Prosím o přesný návod/postup. Předem moooooooc děkuji a přeji hezký večer. ;o)

P.S.: Kdyby byl návod moc dlouhý ap., můžete mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Děkuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Neporadím, ale myslím si, že v neru nejde stáhnout film z YT. Já na to používám a tube catcher a ten to uloží do počítače. Zkopíruji do něj odkaz umístěný vpravo od videa. umí převést i na jiné formáty-mp3 atd.
Co se týče toho filmu, popíšu ti to trošku jinak.
Když si dáš vytvořit hudební disk, vybereš v počítači soubory písniček třeba ty mp3 a nero ti z toho udělá klasické cédéčko s prodlevou mezi písničkama. Když se pak podíváš na cd co obsahuje, bude obsahovat jen stopa1, stopa2… jako klasické hudební cédéčko.
Takže si myslím, že pokud dáš vytvořit film, přeede ti filmové soubory do jednoho filmu, ale jak jsem již říkal myslím, že z YT z toho film neuděláš.
Pokud ale píšeš, že je tam 1/10 2/10 tak bys musela asi vždy tu část nějak stáhnout do počítače a pak by ti to udělalo film, ale nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Zapomeň na nero. Je to obluda. Stáhni to Any video converterem ve vysoké kvalitě, bude to v mp4. Tohle zpracuj windows movie makerem a publikuj v kvalitě 3,0 Mb/s.

Zdroj: http://www.any-video-converter.com/pro­ducts/for_vide­o_free/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek